Telefon: (+9) 0212 346 00 46 - Mail: info@ybikoop.org
Site içi arama

Her şey ‘Yeni Büyük İstanbul’ için

Sevgili  ortaklarımız  ve değerli  ziyaretçilerimiz,

Bir Mali Olağan Genel Kurul Toplantımızı daha geride bıraktık.

Yaklaşık üç yıl önce, ulu önder Atatürk’ün “Kooperatif kurmak, maddi ve manevi kuvvetleri, zekâ ve maharetleri birleştirmektir” sözünden hareketle, aziz vatanımıza bir eser de biz kazandıralım diyerek atmıştık ilk adımı.

Hedefimiz; sıradan sanayi sitesi ezberlerini bozup, teknolojik, modern ve kaliteli yaşam alanlarından oluşan dev bir tesisi ülkemize kazandırmaktı. Gün geçtikçe kalabalıklaşan İstanbul gerçeği bize artık daha ferah, ulaşımı kolay, trafikten uzak, merkezi bir konuma yerleşmek gerektiğinin sinyallerini vermişti. Bu yüzden projemize YENİ BÜYÜK İSTANBUL ismini koyduk. Bu amaçla belirlediğimiz Silivri bölgesinde ses getirecek, 1 milyon 300 bin metrekare arsa üzerinde 2700 adet işyeri ve sosyal donatılardan oluşacak dev bir proje için tecrübeli ekibimizle birlikte kollarımızı sıvadık.

S.S. Yeni Büyük İstanbul Toplu İş Yeri Yapı Kooperatifi’nin değerli ortakları; Bugün geldiğimiz nokta da, sizlerin de teveccühünüzle, her geçen gün artan ortak sayımız ve gelişerek büyüyen yapımızla, hedeflerimize yaklaştığımızı görerek heyecanlanıyoruz ve bu nedenle mutluyuz.

Sevgili ortaklarımız; güç birliği yaparak, küçük tasarruflarımızı büyük yatırımlar haline getirmek amacıyla kurmuş olduğumuz kooperatifimiz, sadece Silivri ve İstanbul’un değil ülkemizin yükselen yıldızı olmaya adaydır.

Bizler Yönetim Kurulunuz olarak, sizlere hak ettiğiniz şekilde hizmet etmeye çalışıp, bütün haklarınızı en iyi şekilde savunarak, en kısa zamanda beklentilerinize kavuşmanız için tüm gayretimizi gösteriyoruz. Hızlı ve detaylı düşünmeyi prensip haline getirdik ve çalışmalarımızı bu doğrultuda en seri şekilde devam ettiriyoruz. Genel Kurulumuzda açıkladığımız gibi yapmış olduğumuz tüm çalışmalarımız siz değerli ortaklarımızın bilgi edinimlerine her daim açıktır. Kooperatifimiz adına tescil ettirdiğimiz tapularımızı, sosyal medya ve web sitemiz vasıtasıyla anında sizlerle paylaşarak bu mutluluğu hep birlikte yaşamanın doyasıya tadını çıkartıyoruz.

Değerli yatırımcılar; kooperatifimizin tüm planlanan işlerini en kısa zamanda bitirmek hepimizin menfaatinedir. Yapılmış ve yapılacak olan çalışmalarımız hem yönetim olarak sorumluluğumuz hem de onurumuzdur. Başarmaya mecburuz ve yeminliyiz. Her biri kendi branşlarında ayrı başarılara imza atmış, kooperatifçilik konusunda engin tecrübeye sahip Yönetim Kurulumuzla birlikte omuz omuza, muhteşem bir esere imza atmak için çıktığımız bu yolda bizlere göstermiş olduğunuz teveccüh ve Genel Kurulumuza rekor katılımınız için hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Sizler için, Yeni İstanbul için, Türkiye için; kooperatifçiliğin tüm gereklerini yerine getirerek projemizin en kısa zamanda, en ideal biçimde tamamlanması için, ekip arkadaşlarımla birlikte gece gündüz demeden uğraş vereceğimize huzurlarınızda bir kez daha söz veriyor, hepinizi saygıyla, sevgiyle selamlıyorum.

Sevgilerimle

Mustafa Demir

Yönetim Kurulu Başkanı

 

Back to Top

LayerSlider

Başkanın Mesajı:

Sevgili ortaklarımız ve değerli ziyaretçilerimiz,

Bir Mali Olağan Genel Kurul Toplantımızı daha geride bıraktık....

devamı için

Türkiye ve Avrupa'nın her yerinden üye olmak isteyen tüm işletmeci ve yatırımcılar herhangi bir

sertifika, ticari belge vs. göstermeksizin kooperatifimize dahil olabilirler.

Ayrıntılı bilgilendirme ve tanıtım için sizi merkez ofisimizde ve

Silivri şubemizde ağırlamaktan gurur duyarız

MERKEZ: Maslak Mah. Ahi Evran Cad. Nazmi Akbacı İş Merkezi No:191 Sarıyer - İstanbul

SİLİVRİ ŞUBE: Piri Mehmet Paşa Mah. Sanatkarlar Cad. DKN1: 4 DKN2: A Blok Daire: 000A Silivri

M: 0530 504 42 83

M: 0530 504 42 86

T: +90 212 346 00 46

F: +90 212 346 00 47

Silivri Şube Tel: +90 212 729 00 44

M: 0530 504 42 89